איך להתמודד עם הפחד מהחתונה?

זה קורה לרבים וטובים. כמה רגעים לפני החתונה, כשהיום הגדול מתקרב וכולם נרגשים, גם המתח בשיאו, ריבים קטנים פוגעים בביטחון העצמי וחיכוכים גורמים לנו לתהות אם קיבלנו החלטה מהר מדי, אם אנחנו מוכנים להתמסד ולהתחייב לאדם למשך כל חיינו ואם כן – האם זה הוא האדם שאיתו נרצה לבלות את שאר ימינו מעתה ואילך. הדילמות הללו מוכרות מאוד לגברים ולנשים, וגם למטפלים זוגיים שפוגשים לא פעם בזוגות החוששים כי הפחד הזה יוביל לסיומו של קשר זוגי שהיה, פעם, לפני הטבעת ולפני שנשלחו הזמנות לחתונה, קשר חברי טוב שהתבסס על חלומות משותפים, תשוקה ואהבה אמיתית. האם אפשר לשרוד את זה?

פניה לגורם מקצועי
השקעתם זמן רב בהפקת האירוע שלכם, מדדתן שמלות כלה, סיירתם בין שלל גני אירועים במרכז ובחרתם גם צלם, תקליטן ותפריט אידאלי לערב הגדול. הלבטים והדילמות גורמים לכם לתהות האם נכון יהיה להודיע על ביטול האירוע ואף לפגוע ברגשותיו של האדם שלצדכם, זה שאתם אוהבים עד מאוד, או שמא כדאי לכם לחכות. מצד שני, למה בדיוק אתם מחכים? גורם מקצועי, ליתר דיוק מטפל זוגי, הוא בדיוק האדם שיוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטות, לבצע מבט אמיתי פנימה ולזהות מה בעצם מפריע לכם. האם הספק שלכם קשור לאדם השני, לבן או לבת הזוג, או שמא הוא קשור אליכם, למקרים שאתם מכירים מהבית, לסיפורים שאליהם אתם נחשפים או לתפיסות עולם שאינן קשורות כלל לזוגיות שלכם או לאדם שלצדכם.

בוחרים בחירה אמיתית
במסגרת של טיפול זוגי או של ייעוץ מקצועי תוכלו לשקף את הרגשות שלכם, לבטא את המחשבות ולעבור תהליך שיעזור לכם להבין טוב יותר מה אתם באמת רוצים, מה מפחיד אתכם ומה עשוי לעכב אתכם בדרך להשגת המטרות האישיות והזוגיות שלכם. בסופו של תהליך כזה תוכלו לדעת טוב יותר האם אתם מוכנים לשלב הבא, ואם אתם מוכנים להגיע אליו שלובי זרועות עם בן או בת הזוג שלכם. זוהי ההזדמנות לבצע בחירה אמיתית ושלמה שתלווה אתכם למשך חייכם, באושר ובעושר.